Zaproszenie na Mszę Świętą Arcyrbacką – 9 maja 2021 r.

Drodzy: Siostry i Bracia, Współpracownicy oraz Sympatycy Arcybractwa Miłosierdzia,

serdecznie zapraszam do udziału w naszej wspólnotowej Mszy Świętej, która odbędzie się  w najbliższą niedzielę, 9 maja 2021 roku o godzinie 11.00 w Sali Portretowej Arcybractwa Miłosierdzia przy ul. Siennej 5. W tym dniu pragniemy wspólnie modlić się w intencji Fundatorów i Dobrodziejów Arcybractwa.

W związku z nadal obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi, prosimy zgłaszać mailowo chęć udziału w niedzielnej uroczystości.

Tych z Państwa, którzy zdecydują się na udział w Mszy Świętej, prosimy o zachowanie ostrożności i założenie maseczki, natomiast pozostałe osoby zachęcam do łączności duchowej i modlitwy w intencji wszystkich ludzi dobrej woli zaangażowanych przez wieki
w dzieło Arcybractwa Miłosierdzia.

W tym dniu odbędzie się także Uroczysta Msza Święta ku czci św. Stanisława Biskupa i Męczennika, która przy udziale Księży Biskupów z Episkopatu Polski zostanie odprawiona przy Ołtarzu Trzech Tysiącleci w Bazylice na Skałce o godzinie 10.00. Mszy Świętej będzie przewodniczył oraz wygłosi homilię metropolita warmiński – abp Józef Górzyński.

Z wyrazami szacunku,

Ksiądz Tomasz Stec

Dyrektor Wykonawczy

Arcybractwa Miłosierdzia